Türkiye Finans Perakende Bankacılık Yetkilisi Alacak!

Türkiye Finans Katılım Bankası, yayımlamış olduğu bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Türkiye Finans Perakende Bankacılık Yetkilisi Alacak!

Türkiye Finans Katılım Bankası, yayımlamış olduğu bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan ilana göre Rize’de yapılacak olan bu alım, Perakende Bankacılık Yetkilisi pozisyonu için olacak.

Türkiye Finans Katılım Bankası, banka iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu ilana göre Perakende Bankacılık Yetkilisi alacak olan Türkiye Finans, personel ihtiyacını Rize’de karşılayacak.

Adaylarda Hangi Şartlara Bakılacak?

Alım yapılacak olan pozisyon için bazı şartlar arayacak olan banka, öncelikle adayların üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İ. İ. B. F., S. B. F., İşletme ya da İktisat fakültelerinin İktisat, Maliye, İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri ya da Bankacılık/Finans bölümlerinden mezun olmasına, ve en az 2 sene bankaların Bireysel – İşletme – Perakende bölümlerinde çalışarak tecrübe sahibi olmasına bakacak. Öte yandan banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasından, SPK Temel ya da İleri Düzey lisansına sahip, BES aracılık belgesi bulunan, iyi derecede İngilizce konuşabilen, ekip çalışmasına yatkın, bankanın vizyon ve misyonunu temsil edecek, Rize’de ikamet eden adaylar tercih edilecek. Bunun ile beraber pek çok iş ilanları nda olduğu üzere B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif bir şekilde araç kullanabilen adaylar arayacak olan banka, erkek adayların da askerlik görevini yerine getirmiş olmasına ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmasına bakılacak.

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar, 13 Eylül 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

Kaynak: Kariyet.Net

İçerik Hakkında Yazılmış Yorumlar

  1. subesi.biz.tr
    Bu içerik hakkında henüz yorum yazılmamış. Türkiye Finans Perakende Bankacılık Yetkilisi Alacak! başlıklı bu içeriğe ilk yorumu siz yazmak ister misiniz? Lütfen aşağıdaki formu kullanarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Yorum Ekleyin

Türkiye Finans Perakende Bankacılık Yetkilisi Alacak! başlıklı bu içeriğe yorum yazmak için lütfen aşağıdaki tüm alanları doldurup Yorumu Kaydet butonunu tıklayın. Mail adresi yazmanız zorunludur ancak yazdığınız mail adresi sitede yayınlanmayacaktır. *