Türkiye Is Bankasi 25 Bin TL Ihtiyaç Kredisi

25 bin lira ihtiyaç kredisi almak isteyen tüketiciler için Türkiye Is Bankasi 25 bin lira ihtiyaç kredisi paketinin detaylari..

Türkiye Is Bankasi 25 Bin TL Ihtiyaç Kredisi

Is Bankasi 25 Bin TL Ihtiyaç Kredisi Kampanyasi

Kredi ihtiyaci olan tüketicilerin kredi çekmek üzere basvuruda bulunabilecekleri Türkiye Is Bankasi ihtiyaç kredisini yüzde 3,30 kredi faiz oraniyla veriyor. Ortalama bir kredi faiz oraniyla tüketicilere ihtiyaç kredisi firsati sunan Türkiye Is Bankasi bu kredi kampanyasi için uzun vade seçeneklerini de tüketicilere sunuyor.

Türkiye Is Bankasi standart ihtiyaç kredisi paketinden faydalanarak 25 bin TL ihtiyaç kredisi alan bir tüketici için yüzde 3,30 kredi faiz orani geçerlidir. Bu kredi paketinden faydalanan tüketici 3 ay ile 36 ay arasinda belirlenen bir vade seçeneginden yararlanabilir.

Türkiye Is Bankasi Ihtiyaç Kredisi Ödeme Plani

Türkiye Is Bankasi ihtiyaç kredisi kampanyasindan faydalanarak kredi çekmek isteyen kisilerin bunun için belirlenen masraflari ödemeleri gerekiyor. 36 ay vadeli 25 bin liralik ihtiyaç kredisinin 2 kalemde toplam 286 lira 25 kurus masrafi bulunuyor. Bunlar 131,25 TL ile kredi tahsis ücreti, 155 lira hayat sigortasi bedelidir.

Türkiye Is Bankasi’nin mevcut standart ihtiyaç kredisi kampanyasi için belirledigi yillik maliyet orani yüzde 42’dir.

25 bin liralik kredi paketini 36 ay vade ile alan bir tüketici bu kredi için bankaya her ay 1.134,87 TL ödeme yapmalidir. Bu sekilde 36 ay boyunca Türkiye Is Bankasi’na ödeme yapildiginda toplamda 40.855,32kurus ödeme yapilmis olunur. Yani kredi için fazladan ödenecek olan tutar15 bin 855 lira 32 kurustur.

Bu ihtiyaç kredisi kampanyasindan faydalanmak isteyen tüketiciler kimlik ve gelir belgelerini yanlarina alarak en yakin Türkiye Is Bankasi subesinden basvuru yapabilirler.

Içerik Hakkinda Yazilmis Yorumlar

  1. subesi.biz.tr
    Bu içerik hakkinda henüz yorum yazilmamis. Türkiye Is Bankasi 25 Bin TL Ihtiyaç Kredisi baslikli bu içerige ilk yorumu siz yazmak ister misiniz? Lütfen asagidaki formu kullanarak düsüncelerinizi bizimle paylasin.

Yorum Ekleyin

Türkiye Is Bankasi 25 Bin TL Ihtiyaç Kredisi baslikli bu içerige yorum yazmak için lütfen asagidaki tüm alanlari doldurup Yorumu Kaydet butonunu tiklayin. Mail adresi yazmaniz zorunludur ancak yazdiginiz mail adresi sitede yayinlanmayacaktir. *