subesi.biz.tr Hakkında

subesi.biz.tr hakkında

subesi.biz.tr, bankaların ve bağlı şubelerinin iletişim bilgilerini (telefon numaraları, faks no ve posta adresi gibi şubeye erişim için gerekli bilgiler) ziyaretçilerinin kullanımına ücretsiz olarak sunmak amacıyla Türkiye Bankaları Ayrıntılı Şube Bilgileri ile 2017 yılında açılmış ve yayın hayatına başlamıştır. subesi.biz.tr bir hizmet sitesi olmasının yanında güncel başvuru kaynağı olma hedefindedir. Bu nedenle veritabanımızdaki banka ve şube bilgileri ile içerikleri güncel tutmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

Sitemizde bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. www.subesi.biz.tr bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir internet web sitesidir. Sitede bulunan bilgiler Türkiye Bankalar Birliği verilerinden faydalanılarak derlenmiş olup, bu birliğin belirlediği kullanım koşullarına uygun olarak sitede yayınlanmaktadır. Ayrıca sitemizde bulunan diğer tüm içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak yayınlanmaktadır.

subesi.biz.tr, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaya çalışmaktadır. Yayınlanan reklamlar ile ilgili herhangi bir çekinceniz var ise lütfen bize ulaşın bölümünden ilgili çekincelerinizi bizimle paylaşın. Ayrıca diğer konularda da bizimle iletişime geçmek için [email protected] adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim sayfasındaki formu kullanabilirsiniz.

subesi.biz.tr’yi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bol kazançlı ve mutlu günler dileğimizle.