ING Bank A.Ş. Hakkında

ING Bank ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde kayıtlı 320 şubesi bulunmaktadır.

ING Bank Hakkında Kısa Bilgi

ING Bank ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 320 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Eski Büyükdere Cad. Ayazağa Köy Yolu No 6 Maslak Sarıyer İstanbul adresindedir.

ING Bank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 0 600 numaralı ING Bank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-335 10 00 olup, faks numarası 212-286 61 00 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


ING Bank A.Ş. Şubeleri

Genel Müdürlük

ING Bank Genel Müdürlük: Eski Büyükdere Cad. Ayazağa Köy Yolu No 6 Maslak Sarıyer İstanbul

Çalışma Saatleri

ING Bank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

ING Bank Genel Müdürlük Telefon: 444 0 600 - Teleks:

ING Bank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 320 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan ING Bank A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup ING Bank A.Ş. ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan ING Bank görselinin/logosunun tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

subesi.biz.tr Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. subesi.biz.tr sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca subesi.biz.tr, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

ING Bank A.Ş. FTT Banka Kodu: 0099
ING Bank A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): INGBTRIS
ING Bank A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.ingbank.com.tr
ING Bank A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 0 600