Citibank A.Ş. Hakkında

Citibank ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde kayıtlı 29 şubesi bulunmaktadır.

Citibank Hakkında Kısa Bilgi

Citibank ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 29 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası İnkilap Mah. Ömer Faik Atakan Cad. Yılmaz Plaza No 3 Ümraniye İstanbul adresindedir.

Citibank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 0 500 numaralı Citibank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 216-524 50 00 olup, faks numarası 216-524 50 50 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Citibank A.Ş. Şubeleri

Genel Müdürlük

Citibank Genel Müdürlük: İnkilap Mah. Ömer Faik Atakan Cad. Yılmaz Plaza No 3 Ümraniye İstanbul

Çalışma Saatleri

Citibank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Citibank Genel Müdürlük Telefon: 444 0 500 - Teleks:

Citibank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 29 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Citibank A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Citibank A.Ş. ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Citibank görselinin/logosunun tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

subesi.biz.tr Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. subesi.biz.tr sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca subesi.biz.tr, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Citibank A.Ş. FTT Banka Kodu: 0092
Citibank A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): CITITRIX
Citibank A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.citibank.com.tr
Citibank A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 0 500