Adabank A.Ş. Hakkında

Adabank ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde kayıtlı 1 şubesi bulunmaktadır.

Adabank Hakkında Kısa Bilgi

Adabank ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Büyükdere Cad. Rumelihan No 40 Kat 2 Mecidiyeköy İstanbul adresindedir.

Adabank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-272 64 20 numaralı Adabank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-272 64 20 olup, faks numarası 212-272 64 46 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Adabank A.Ş. Şubeleri

Genel Müdürlük

Adabank Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. Rumelihan No 40 Kat 2 Mecidiyeköy İstanbul

Çalışma Saatleri

Adabank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adabank Genel Müdürlük Telefon: 212-272 64 20 - Teleks:

Adabank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 1 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Adabank A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Adabank A.Ş. ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Adabank görselinin/logosunun tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

subesi.biz.tr Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. subesi.biz.tr sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca subesi.biz.tr, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Adabank A.Ş. FTT Banka Kodu: 0100
Adabank A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): ADABTRIS
Adabank A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.adabank.com.tr
Adabank A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-272 64 20